Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
16322
25.05.2010, 17:55
Czy jutro ok 16:00 mogę podwieźć dary dla powodzian na Wisłę?
Będzie tam ktoś organizował zbiórkę?
Bardzo proszę o info.
JESTEM LAMUSEM
Donson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Donson
Znajdź inne posty napisane przez Donson