http://www.igol.pl/article,21804.html
Widać gołym okiem, że nasza polityka jest tragiczna, klub działa w chaosie i nawet taka Lechia Gdańsk potrafi wziąć nam ciekawych piłkarzy, już nawet nie Lech jest lepszy od nas ale dochodzimy do takiej sytuacji, że takie kluby jak Lech, Legia, Polonia W., Śląsk, Jagielonia czy chociażby Lechia są dużo lepiej zarządzane z lepszą polityką transferową. My testujemy 21 bramkarzy robiąc przy tym ubaw innym... staczamy się niestety i bez odpowiedniego szkieletu transferowego nie będziemy w stanie grać na odpowiednim poziomie ;/ Mamy potencjał na transfery (przykład Marcelo, Isa Ba, choćby Andraż Kirm -jako rep. Słowenii )ale nie wykorzystujemy go ;/