it napisał(a):

hmm... ciekawy tekst - daje do myślenia przynajmniej co do organizacji działania klubu w ostatnich dniach.
O ile oczywiście to prawda, choć jak pamiętam to w tekstach Białońskiego zwykle ziarno prawdy było...
Natomiast nie rozumiem jak Cupiał może sobie pozwolić na taką prowizorkę struktur w swojej bądź co bądź firmie.