Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23509
Stary 25.05.2010, 17:19
siuśmajtek napisał(a):Wyświetl post
Nie sama prawda. Osoba, która jakby na to nie patrzeć, była (jest?) związana z Wisłą napisała, że Wisła Cupiała jeszcze nigdy nie utraciła dwóch mistrzostw pod rząd. 2006 i 2007 rok - mistrzami odpowiednio Legia Warszawa i Zagłębie Lubin. Nawet laik słuchający jedynie sportu po wieczornych Wiadomościach potrafiłby spamiętać historie sięgającą czterech lat. M.M. będąc kibicem Wisły musiałby to wiedzieć, napisał inaczej. Zwykły błąd rzeczowy...? Nieznajomość tematu? Trudno orzec...
Rozumiem że czytałeś weszło.com bo nawet sformułowania te same. Może i nie pamiętał. Ja też nie pamiętam , a jeżdz ena wyjazdy więcej od Wojtka Kowalczyka. To jestem kibicem czy nie jestem?
Poza tym 100% prawdy w tym co pisze Mateusz Miga, bo jego wiadomości nie sa z innych gazet tylko wprost spod szatni. Więc ochłońcie zanim wyrazicie swoje sądy.
Odpowiedz cytując