|
żadna ludzie już pisano wcześniej że ruchy transferowe rusza od 1 czerwca, a do tego czasu co piszą gazety to będą pewnie bajki. Nie chce mi się wierzyć że Marcelo obraził się za to że Wisła ma 2 miejsce. Przecież będziemy grać o LE. W zeszłym sezonie mieliśmy klapę w eliminacjach i sie nie obraził i teraz nagle miałby strzelić focha? To nie w jego stylu, jest zbyt profesjonalnym grajkiem
|