Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23507
Stary 25.05.2010, 17:17
żadna ludzie już pisano wcześniej że ruchy transferowe rusza od 1 czerwca, a do tego czasu co piszą gazety to będą pewnie bajki. Nie chce mi się wierzyć że Marcelo obraził się za to że Wisła ma 2 miejsce. Przecież będziemy grać o LE. W zeszłym sezonie mieliśmy klapę w eliminacjach i sie nie obraził i teraz nagle miałby strzelić focha? To nie w jego stylu, jest zbyt profesjonalnym grajkiem


Odpowiedz cytując