Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#584
Stary 25.05.2010, 16:59
Jak czytam że kibice Lecha wierzą w tą ofertę z Szachtara to mnie pusty śmiech ogarnia Przecież jakby naprawdę była taka oferta to już dawno Lewandowski by grał na Ukrainie.
Nie mówiąc już że "chwalenie się" nie przyjęciem takiej oferty to totalny kretynizm, który biorąc pod uwagę że po takim sezonie chcą go sprzedać za marne 5 melonów ośmiesza osoby odpowiedzialne za transfery w Lechu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując