|
Ostatnia seria byłą niezła. Wszystko się powoli wyjasniało ale to co zrobili w drugiej części ostatniego odcinka to jakaś kpina. Zamiast coś wyjaśnić to jeszcze bardziej zagmatwali. Próbowałem analizować to jakoś ligocznie ale się nie da zbyt wiele domysłów. I o ile to co się działo na wyspie mozna jakoś ogarnąć to to co się wydarzyło w alternatywnej rzeczywistości jest kompletnie niezrozumiałe. Jaki miało to cel i do czego miało doprowadzić to nie mam pojęcia
|