Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 25.05.2010, 16:23
Ostatnia seria byłą niezła. Wszystko się powoli wyjasniało ale to co zrobili w drugiej części ostatniego odcinka to jakaś kpina. Zamiast coś wyjaśnić to jeszcze bardziej zagmatwali. Próbowałem analizować to jakoś ligocznie ale się nie da zbyt wiele domysłów. I o ile to co się działo na wyspie mozna jakoś ogarnąć to to co się wydarzyło w alternatywnej rzeczywistości jest kompletnie niezrozumiałe. Jaki miało to cel i do czego miało doprowadzić to nie mam pojęcia
Odpowiedz cytując