Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23505
Stary 25.05.2010, 16:14
Cóż, trochę szkoda, że osoba podobno kibicująca Wiśle nie oprze się pobijaniu bębenka sensacji wokół klubu. Chyba nam tego najmniej potrzeba.
Odpowiedz cytując