Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2163
Stary 25.05.2010, 15:37
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Telefonika SA---100% Cupiał
Wisła SA---100 % Telefonika SA
Reasumując: Wisła to Cupiał. Uprościłem schemat.

Natomiast przepraszam IT ale ja myśle za bardzo w przód i dlatego tak ująłem sprawę. Ogólnie to sytuacja Wisły jest kiepska."Widzimisie" Cupiała decyduje o wszystkim.
To to ja wiem.
Chodzi mi o ten fragment:

"...być takowym to dokonałby konwersji wierzytelności na dług i byłby udziałowcem (znaczy Telefonika SA by była bezpośrednio)."

Napisałeś "była by". Przecież teraz już jest.
Odpowiedz cytując