tomaso napisał(a):

"Wszystko za sprawą zapisu w kontrakcie reprezentanta Polski, który mówi, że w przypadku wcześniejszego odejścia zawodnika z Lecha niż przewiduje kontrakt, zarówno Lewandowski, jak również jego menedżer Cezary Kucharski mają otrzymać po 10 procent kwoty transferowej.''
to dla tych ktorzy sie tak dziwili dlaczego tak trudno bylo podpisac lewandowskiego
|
Pokazuje to dobitnie,iż gadki o super menagmencie w Amice sa przesadzone. Podpisali coś co u nas w życiu by nie przeszło,i nie przeszło

no chyba,że taka sytuacja miałby miejsce na początku inwestowania kasy przez Cupiała.
W tym względzie mamy tak duże doświadczenie,że na taki numery nikt u nas się nie nabierze. Mamy coś czego nikt nam nie zabierze. Doświadczenie. Amica jest na etapie wzmacniania się polskimi kopaczami

. życzę szczęscia.