Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16311
Stary 25.05.2010, 12:12
Roadstar napisał(a):Wyświetl post
Do posiadaczy Play abonament:

Dostałem dzisiaj pismo z Playa że jeśli nie zgadzam się na nowe ceny połączeń do Unii Europejskiej to mogę zerwać umowę. Dostał ktoś z Was też coś takiego ? Mogę bez problemu i bez żadnych kosztów wymówić im teraz umowę , i wziąć od nowa abonament z telefonem

Tak możesz wymówić umowę bez problemów ponieważ przy każdej zmianie warunków przez operatora (nie tylko gsm ale też tv) masz prawo sie na nie nie zgodzić i zerwać umowę bez żadnych kosztów, procesów itp. Inaczej to by mogli robić z nami co chcą np. podpiszujesz dziś umowe a jutro Ci podnosza stawki o 100%

I tak dobrze, że Ci jakis list przysłali bo np. Cyfra w zeszłym roku podniosła ceny abonamentów o pare groszy (dosłownie ) i już to była podstawa do rozwiązania umowy ale cwaniaki żadnej takiej informacji nie przysłali tylko normlanie rachunek na wyższa kwote. Chociaż i tak nie miałem zamiaru zrywać umowy

Pozdro.


PS. co do telefonu to nie wiem jak to jest, czy musisz oddac jak brałes za np. 1 zł czy go spłacić. tu nie pomogę.
Ostatnio edytowane przez Mako : 25.05.2010 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując