Roadstar napisał(a):

Do posiadaczy Play abonament:
Dostałem dzisiaj pismo z Playa że jeśli nie zgadzam się na nowe ceny połączeń do Unii Europejskiej to mogę zerwać umowę. Dostał ktoś z Was też coś takiego ? Mogę bez problemu i bez żadnych kosztów wymówić im teraz umowę , i wziąć od nowa abonament z telefonem
|
Tak możesz wymówić umowę bez problemów ponieważ przy każdej zmianie warunków przez operatora (nie tylko gsm ale też tv) masz prawo sie na nie nie zgodzić i zerwać umowę bez żadnych kosztów, procesów itp. Inaczej to by mogli robić z nami co chcą

np. podpiszujesz dziś umowe a jutro Ci podnosza stawki o 100%
I tak dobrze, że Ci jakis list przysłali bo np. Cyfra w zeszłym roku podniosła ceny abonamentów o pare groszy (dosłownie

) i już to była podstawa do rozwiązania umowy ale cwaniaki żadnej takiej informacji nie przysłali tylko normlanie rachunek na wyższa kwote. Chociaż i tak nie miałem zamiaru zrywać umowy
Pozdro.
PS. co do telefonu to nie wiem jak to jest, czy musisz oddac jak brałes za np. 1 zł czy go spłacić. tu nie pomogę.