Temat
:
LOST: Zagubieni - info i wymiana komentarzy
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline
#
116
25.05.2010, 11:57
to, że wiele rzeczy nie wyjaśnią, to było wiadome już od połowy sezonu.
ale patrząc z perspektywy nie wyspy, zagadek, a z perspektywy historii o ludziach (bo o tym tak naprawdę jest LOST, co podkreślali darltonowie), to finał był piękny.
Gucio25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gucio25
Znajdź inne posty napisane przez Gucio25