Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.05.2010, 11:57
to, że wiele rzeczy nie wyjaśnią, to było wiadome już od połowy sezonu.
ale patrząc z perspektywy nie wyspy, zagadek, a z perspektywy historii o ludziach (bo o tym tak naprawdę jest LOST, co podkreślali darltonowie), to finał był piękny.
Odpowiedz cytując