Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23499
Stary 25.05.2010, 10:28
wszyscy dobrze wiemy ze nie bedzie w Wisle zadnych transferow, moze jedno wypozyczenie albo jakis zawodnik z karta....powiedzmy sobie szczerze nie bedzie transferów i tyle, pogodzcie sie z tym wszyscy, ja juz sie pogodziłem, a to co z polskiego rynku jest dobrego Amica zabierze, bo tam teraz gra atrakcyjniejsza i perspektywiczna...tyle w tym temacie
Odpowiedz cytując