Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23483
Stary 25.05.2010, 08:15
Może nie jestem w temacie, ale czemu skreślacie Arka Głowackiego ze składu przyszłego sezonu? Ja rozumiem, ma oferty z innych klubów, ale gość gra u nas 10 lat, jest kapitanem i co ważne chce grać w Wiśle do końca kariery, co sam zapowiadał. Gdyby chciał odejść, zrobiłby to już wcześniej, bo na pewno miał taką możliwość.
Odpowiedz cytując