Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 25.05.2010, 07:14
arti napisał(a):Wyświetl post
Tylko po co. Piekną nerwówkę zafundował pejsom wiosną. Filipiak wydał parę groszy i w rezultacie... 12 miejsce.

fakt wydał parę groszy
ale jednocześnie zostawił sobie najlepszych stoperów w lidze Wasiluk Polczak
i na dokładkę Tupalskiego
jakby nie Agrest to C. spadłaby jak nic

Agrest jest kontrowersyjny. Można go lubić lub nie. Uważać że jest dorbym trenerem lub jakimś wynalazkiem zdziwaczałym w dodatku. Jedno jest pewne. To człowiek uczciwy i żadnych wałków trasferowo menagerskich nie kręci.
Jak słyszę że Filipiak bredzi o szerokim otwarciu na kontakty międzynarodowe, bo w Polsce "menadżerowie żądają absurdalnych cen" to i jeszcze raz
jak zacznie gadać z tymi z zagranicy to dopiero mu się patrzałki otworzą
zresztą to nie mój biznes. W każdym razie Ulatowski lub wuefista otwarci na kontakty międzynarodowe

paradne

ps. superziomus Ulatowski nie ma być u nas. On ma być u tych z niewłaściwej strony Błoń. Czytaj uważnie bo inaczej narażasz się na śmieszność
Ostatnio edytowane przez emjot : 25.05.2010 o godz. 07:24.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek