arti napisał(a):

|
Tylko po co. Piekną nerwówkę zafundował pejsom wiosną. Filipiak wydał parę groszy i w rezultacie... 12 miejsce.
|

fakt wydał parę groszy
ale jednocześnie zostawił sobie najlepszych stoperów w lidze

Wasiluk Polczak
i na dokładkę Tupalskiego

jakby nie Agrest to C. spadłaby jak nic
Agrest jest kontrowersyjny. Można go lubić lub nie. Uważać że jest dorbym trenerem lub jakimś wynalazkiem zdziwaczałym w dodatku. Jedno jest pewne. To człowiek uczciwy i żadnych wałków trasferowo menagerskich nie kręci.
Jak słyszę że Filipiak bredzi o szerokim otwarciu na kontakty międzynarodowe, bo w Polsce "menadżerowie żądają absurdalnych cen" to

i jeszcze raz

jak zacznie gadać z tymi z zagranicy to dopiero mu się patrzałki otworzą

zresztą to nie mój biznes. W każdym razie Ulatowski lub wuefista otwarci na kontakty międzynarodowe
paradne
ps. superziomus Ulatowski nie ma być u nas. On ma być u tych z niewłaściwej strony Błoń. Czytaj uważnie bo inaczej narażasz się na śmieszność
