0 22 napisał(a):

|
Łatwiej do LM wejść niż do grupowej UEFY.
|
Tak to z naszej polskiej perspektywy wygląda - tzn najłatwiej jest wejść do LE z pozycji mistrza polski

Natomiast oczywiście wiara i te sprawy....ale o grupie w LE w naszym czyli Wisły przypadku trzeba zapomnieć.Była by to ogromna sensacja, no ale sory - jak nie wykorzystuje się życiowej szansy awansu do LM gdzie przeciwnicy w każdej rundzie byli europejskim ogonem, jak traci się w tym roku mistrza w taki sposób - to nie ma co psioczyć na los.