Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Casanunda
Junior Member
Od: 01.2003
Skąd: Nowy Sacz
Offline
#
1268
24.05.2010, 23:23
jak juz tu 100 razy powiedziano - problem nie lezy w trenerze, a w dostepnych graczach i stafie zapewniajacym ich
Ulatowski moze wynalesc 2-3 juniorow, moze miec dobry sezon - ale sam tego nie pociagnie
Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!
— Benjamin Franklin
Casanunda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Casanunda
Znajdź inne posty napisane przez Casanunda