Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23480
Stary 24.05.2010, 22:45
Wchodzę na forum i ku.rwa nie wiem czy to pomponiki.pl, czy plotek.pl; czy też jakieś inne gówno. Wspaniały nigdy nie kłamiący obiektywny portal weszło pisze Nowe ciacho dla Wisły lub Legii po czym daje zdjęcia z jakiejś imprezy gdzie jakiś bułgarski bramkarz robi sobie idiotyczne fotki podpisując że tak się bawi piłkarz o którego biją się Legia i Wisła i dwie strony forum jest o tym że pedała w Wiśle nie chcemy noż k.urwa m.ć

Nie tak dawno zadymę na forum zrobiono podając że już kupiliśmy Carlo Costly'ego i Kowalewskiego nie można było nadążyć kasować postów podniecających się tym - po czym pół Krakowa i cały Poznań i Warszawa lały z nas. Nic was to nie nauczyło

Przy ul. Reymonta dementują natomiast prasowe informacje dotyczące zainteresowania bułgarskim bramkarzem Iwanem Karadżowem. Te doniesienia w Wiśle określa się jako fakt medialny. Nie znaczy to, że "Biała Gwiazda" nie szuka bramkarza. Kandydatów jest ponoć kilku - i są to głównie piłkarze zagraniczni. - http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...okoj,id,t.html

Koniec możecie mnie nazywać jak chcecie ale ucinam temat.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 24.05.2010 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując