Markus napisał(a):

Wy jeszcze o tym? 
Swoją drogą, widzimy jak źle musi być z polityką transferową Wisły skoro jej motywem przewodnim staje się orientacja seksualna jakiegoś całkowicie anonimowego Bułgara łączonego z klubem przez trzeciorzędny internetowy brukowiec o wątpliwej wiarygodności...
|
Masz na myśli weszło ?
No tak , lepiej czytać interie , onet czy inne wp. Tam to jest wiarygodność informacji.