Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23479
Stary 24.05.2010, 21:26
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wy jeszcze o tym?

Swoją drogą, widzimy jak źle musi być z polityką transferową Wisły skoro jej motywem przewodnim staje się orientacja seksualna jakiegoś całkowicie anonimowego Bułgara łączonego z klubem przez trzeciorzędny internetowy brukowiec o wątpliwej wiarygodności...
Masz na myśli weszło ?
No tak , lepiej czytać interie , onet czy inne wp. Tam to jest wiarygodność informacji.
Odpowiedz cytując