Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23475
Stary 24.05.2010, 21:13
Nie wyobrażam sobie tego żeby on został przyjęty tutaj, jeśli jest gejem.
Zresztą to by musiała być ironia losu, kilkadziesiąt testowanych bramkarzy a tu przyjęty homoś.
Ale trzeba przyznać że niezły przeskok - z Onyszki na tego ci*la.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując