|
Nie wyobrażam sobie tego żeby on został przyjęty tutaj, jeśli jest gejem.
Zresztą to by musiała być ironia losu, kilkadziesiąt testowanych bramkarzy a tu przyjęty homoś.
Ale trzeba przyznać że niezły przeskok - z Onyszki na tego ci*la.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
|