Ogryzek napisał(a):

Markus,
Nie jesteśmy jakieś śmierdzące St. Pauli czy inne Livorno!
|
a co ty chcesz od St. Pauli?ja wiem, ze wszyscy tu kochamy Wisle, ale ja bym sobie np. zyczyl przy Reymonta tak wiernych fanow,jak ma ST. Pauli. U nas, juz po wicemistrzostwie jest sranie i narzekanie i dupcenie jacy jestesmy do bani. tam kibice sa wierni klubowi niezaleznie od ligii, w ktorej gra.
a jesli Ci chodzi o poglady polityczne, to wierz mi, wiele lewactwa zasiada na trybunach przy Reymonta.
a zeby nie bylo totalnego off topa.
jak bedziemy mieli mocna obrone i pomoc i bedziemy grali jak za dawnego kacpra, tzn. strzelali wiecej niz tracili, to i z pawelkiem podbijemy LM. dla mnie priorytety to gracze z pola. deal z Niebieskimi uwazalbym za doskonaly, pytanie, czy jest to realne...