Wyświetl pojedynczy post
firstborn
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23469
Stary 24.05.2010, 20:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Markus,

Nie jesteśmy jakieś śmierdzące St. Pauli czy inne Livorno!
a co ty chcesz od St. Pauli?ja wiem, ze wszyscy tu kochamy Wisle, ale ja bym sobie np. zyczyl przy Reymonta tak wiernych fanow,jak ma ST. Pauli. U nas, juz po wicemistrzostwie jest sranie i narzekanie i dupcenie jacy jestesmy do bani. tam kibice sa wierni klubowi niezaleznie od ligii, w ktorej gra.

a jesli Ci chodzi o poglady polityczne, to wierz mi, wiele lewactwa zasiada na trybunach przy Reymonta.

a zeby nie bylo totalnego off topa.

jak bedziemy mieli mocna obrone i pomoc i bedziemy grali jak za dawnego kacpra, tzn. strzelali wiecej niz tracili, to i z pawelkiem podbijemy LM. dla mnie priorytety to gracze z pola. deal z Niebieskimi uwazalbym za doskonaly, pytanie, czy jest to realne...
"... Ja zrobię wszystko dla tego klubu i będę walczył na boisku dopóki będę miał siłę, nawet jeśli kibicom nie będzie się podobać moja gra."Konrad Gołoś

El Toro: Gra w Wiśle to dla mnie prestiż

Tylko Wisła TS!!!!
Odpowiedz cytując