Najlepszy jest fragment:
"Na razie nie podjęto ostatecznych decyzji, jak np. będzie wyglądała polityka transferowa klubu" .

Doskonałe. Prawdziwa esencja zarządzania i długofalowego planowania.

. Karcz może niechcący trafił w samo sedno. Okno się otwiera, a my dopiero jesteśmy na etapie planowania co dalej, jak ma wyglądać,

opartego jak zwykle na bieżącej krótkofalowej kalkulacji, tudzież aktualnym humorze właściciela. W normalnych klubach strategia układana jest na kilka lat, a taktyka transferowa planowana z dużym wyprzedzeniem, ale u nas zamiast o tym myśleć, kiedy był na to czas, wdrażano cięcia i przywracano Zdzisia. Ot, takie swojskie przygotowanie klubu na przyszłość.
Jak widać u nas pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają i za cholerę nie zmienią.