wolfy napisał(a):

IMHO może grać w naszej lidze. W Amice, Legii albo Cracovii
Byle nie u nas.
|
Rzekłbym, że nawet wszędzie oprócz zaprzyjaźnionych drużyn. Przecież spalony psychicznie człowiek na bramce rywala to jak Cabaj lub Przyrowski - otwarta droga do gry ofensywnej.