Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23463
Stary 24.05.2010, 20:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
IMHO może grać w naszej lidze. W Amice, Legii albo Cracovii
Byle nie u nas.
Rzekłbym, że nawet wszędzie oprócz zaprzyjaźnionych drużyn. Przecież spalony psychicznie człowiek na bramce rywala to jak Cabaj lub Przyrowski - otwarta droga do gry ofensywnej.
Odpowiedz cytując