|
Znając życie ten chłopak do nas nie trafi a tu dyskusja na 2 strony, przecież dobrze wiemy jak się to skończy, pod koniec tygodnia zobaczymy news'a że trafił do Legii a tu już co to będzie jak u Nas zagra, jak kto głośno będzie gwizdał, wstrzymajmy się z dyskusją na temat tego gościa, bo i tak pewnie nie trafi.
Wiemy jak wygląda Polityka Transferowa Wisły Kraków - jedyny dział funkcjonujący i myślący o przyszłości klubu jest na forum niestety żaden z nas w klubie nie pracuje i nie ma wpływu na to kto będzie tu grał ile zarabiał itp, my to jedynie możemy komentować, dyskutować ale po co akurat w tym wypadku podejmować jakąkolwiek dyskusje jeżeli nie jest to informacja pewna tylko podana za pewne w celu wywalczenia przez piłkarza lepszego kontraktu w Levskim czy być może w Legii.
|