Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16300
Stary 24.05.2010, 19:32
edek1906 napisał(a):Wyświetl post
Pracował ktoś może w drukarni Legra na Rybitwach Jak warunki pracy jacy ludzie itp

kolega tam byl na rozmowach o prace,brak dojazdu do centrum po popoludniowkach(125 nie jezdzi tak pozno chyba ze masz auto),slaby sos ,3 x zmiany-zalezy o jami stanowisku mowisz


harimata napisał(a):Wyświetl post
Szukam jakiegoś kontaktu poprzez forum, stronę www z rodakami w Argentynie (stolica) i Brazylii(stolica). Chodzi mi o kontakt z tymi ludźmi.
ja kuzynke z Australii znalazlem na myspace i facebook za pomoca mojej dziewczyny bo sam nie uzywam i nie udzielam sie na tych portalach

1.czy ma ktos pojecie czy smiga po necie juz ``serial`` Drwale ktory jest na history HD?na google.peb.precyl ,wiaderko itp nie moge wyszukac..z gory dzieki
Odpowiedz cytując