Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23453
Stary 24.05.2010, 19:06
mozecie dac juz spokoj z tymi dyskusjami? To juz zaczyna być śmieszne, jaki skutek na tym forum potrafi wywołac jedna plotka i jedno zdjecie zawodnika. Ja rozumiem, ze polityka transferowa Wisły nie jest ostatnio tematem ktory moze wywoływac wiele emocji, ale to juz jest przesada. Jak dzieci w piaskownicy dosłownie. Kwestie tego kto lubi a kto nie lubi pedałow/ pedofili / brunetow przeniescie do innego wątku, bo z tym mimo wszystko wiele wspolnego nie mają, i szczerze wątpie zeby ktokolwiek przy zatrudnianiu piłkarzy pytał ich o orientacje seksualną.
Odpowiedz cytując