Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23450
Stary 24.05.2010, 18:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Markus,

Poza wartościami sportowymi jest też wartość jak wizerunek klubu. Nie jesteśmy jakieś śmierdzące St. Pauli czy inne Livorno! Nawet jeśli gość jest hetero to już ma świetny PR dzięki tym zdjęciom. Uwierz są też inne wartości niż dobry wynik. Powiedz a chciałbyś piłkarza pedofila w Wiśle? Nie sądzę. (Wystarczy że parchactwo coś o Fritzlu i o Nas śpiewa) to jakby teraz zaczęli śpiewać "Kto nie skacze ten pedał z Reymonta hop hop" Tobie to pewnie nie przeszkadza ale wielu kibicom Wisły już tak! Zostaw już tego bułgarskiego biseksa
Nie zatrudniajmy brunetow. Powod? A chcialbys miec pedofila w skladzie?

Biorac pod uwage ze testowalismy juz ok 3000 bramkarzy to pewnie Pawelek bedzie bronil u nas do 40 tki. Ale jak forum ozylo jak sie ukazaly zdjecia
Odpowiedz cytując