1q2 napisał(a):

|
Oczywiście żeby miał więc oczywistym jest że klub nie pozwolił by sobie na zatrudnienie grajka który przyznaje się do bycia bejem.
|
Tak, oczywiście. Wiemy przecież, że w naszym klubie decyzje transferowe podejmują ludzie kompetentni, po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich uwarunkowań
EDIT: Nie wiem co prawda, kto konkretnie podejmuje decyzje po ostatniej czystce, ale na pewno jest to osoba ze wszech miar kompetentna. Wynika to z tego, że wiemy przecież, że w naszym klubie etc.