Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23437
Stary 24.05.2010, 18:29
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście żeby miał więc oczywistym jest że klub nie pozwolił by sobie na zatrudnienie grajka który przyznaje się do bycia bejem.
Tak, oczywiście. Wiemy przecież, że w naszym klubie decyzje transferowe podejmują ludzie kompetentni, po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich uwarunkowań

EDIT: Nie wiem co prawda, kto konkretnie podejmuje decyzje po ostatniej czystce, ale na pewno jest to osoba ze wszech miar kompetentna. Wynika to z tego, że wiemy przecież, że w naszym klubie etc.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.05.2010 o godz. 18:31.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując