Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23436
Stary 24.05.2010, 18:27
rospun napisał(a):Wyświetl post

A jednoznacznie zadeklarowany homoś mógłby być?
W sumie mając do wyboru między tęczową ciotą, a homofobem, to wybór jest prosty. Wracając do Onyszki, to post Eli (kilka stron wcześniej), dosyć rozsądnie ujmuje sytuację, w jakiej znalazł się Polak wydaniu książki.

Widzę, ze niektórzy tutaj tacy wyzwoleni są, ze jeszcze byliby gotowi chyba tęczowy sektor wydzielić na stadionie dla ciepłych wycieczek. Ciekawe co jeszcze byście oddali za dobry wynik...?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując