Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23432
Stary 24.05.2010, 18:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wstyd na cały kraj...
Tak jak napisał 7-kotów - gość miałby przewalone wszędzie, nawet u nas.
Oczywiście żeby miał więc oczywistym jest że klub nie pozwolił by sobie na zatrudnienie grajka który przyznaje się do bycia bejem.
Tyle że to jak byk wygląda na pozowaną poalkoholową głupawkę a CSI z forum Wisły już przesądziło że koleś jest pedałem
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując