wolfy napisał(a):

Wstyd na cały kraj...
Tak jak napisał 7-kotów - gość miałby przewalone wszędzie, nawet u nas.
|
Oczywiście żeby miał więc oczywistym jest że klub nie pozwolił by sobie na zatrudnienie grajka który przyznaje się do bycia bejem.
Tyle że to jak byk wygląda na pozowaną poalkoholową głupawkę a CSI z forum Wisły już przesądziło że koleś jest pedałem
