Markus napisał(a):

Nie wiemy, czy Bułgar rzeczywiście jest gejem. Nie wiemy, czy weszło nie robi ludzi w konia by tanim chwytem zwiększyć sobie oglądalność. Nie wiemy, czy to słynne już zdjęcie naprawdę jest autentyczne. Nie wiemy, w jakich okolicznościach zostało zrobione (może to zwykły żart, lub prowokacja). Nie wiemy nawet, kim są osoby tam widniejące. Wszyscy widzą je pierwszy raz na oczy. Nie wiemy, czy temat transferu rzeczywiście istnieje.
Nie wiemy o tym Bułgarze kompletnie nic. Ale już wiemy, że dzieki plotkom z Weszło go nie chcemy? Bo ktoś wkleił jakieś zdjęcie i rzucił haslo gej? A może to Legia sprytnie próbuje zadziałać na naiwną konkurencję?
Tak ma wyglądać teraz ocenianie zawodników przez Wisłę i nowa jakość polityki kadrowej?
To dopiero jest wstyd.
|
Tu nie chodzi o jedno zdjęcie, tylko o serię zdjęć z tej imprezy. Są one autentyczne, z bułgarskiego portalu, które zamieściło o nim tekst:
http://s24.pl/tak_bawi_sie_cel_wisly...ii-s74080.html
Inna sprawa, że on naprawdę nie jest chyba gejem, niemniej zabawy dość "dziwne". Interesuje się nim Legia potencjalnie, a Wisła dołączyła na takiej zasadzie, co zawsze (wy się interesujecie, to my też - w każdą stronę).