wolfy napisał(a):

Wstyd na cały kraj...
Co prawda postępowy element forumowy będzie tutaj prowadził edukację pro-homo, ale na stadionach wiadomo jak to wygląda. Tak jak napisał 7-kotów - gość miałby przewalone wszędzie, nawet u nas. O ile na Pawelka (ogólnie na wszystkich, ale jego w szczególności) nawala tylko "loża szyderców", o tyle Bułgara mało kto by tolerował. Musiałby mieć niesamowicie silną psychikę, żeby to przetrwać. Jak może się spalić bramkarz pokazał Dolha, który jak schodził do szatni w przerwie meczu z nami, to nie wiedział jak się nazywa.
A tu pewnie na każdym meczu wisiałyby odpowiednie transparenty, gość miałby swój własny doping non-stop. Wpuściłby jedną szmatę i koniec...
|
Nie wiemy, czy Bułgar rzeczywiście jest gejem. Nie wiemy, czy weszło nie robi ludzi w konia by tanim chwytem zwiększyć sobie oglądalność. Nie wiemy, czy to słynne już zdjęcie naprawdę jest autentyczne. Nie wiemy, w jakich okolicznościach zostało zrobione (może to zwykły żart, lub prowokacja). Nie wiemy nawet, kim są osoby tam widniejące. Wszyscy widzą je pierwszy raz na oczy. Nie wiemy, czy temat transferu rzeczywiście istnieje.
Nie wiemy o tym Bułgarze kompletnie nic. Ale już wiemy, że dzieki plotkom z Weszło go nie chcemy? Bo ktoś wkleił jakieś zdjęcie i rzucił haslo gej? A może to Legia sprytnie próbuje zadziałać na naiwną konkurencję?
Tak ma wyglądać teraz ocenianie zawodników przez Wisłę i nowa jakość polityki kadrowej?
To dopiero jest wstyd.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"