Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23427
Stary 24.05.2010, 18:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wracam z pracy, wchodzę na forum a tu news - pedał w Wiśle. Nosz ****a, dajcie spokój to dopiero będzie wstyd - na derbach parchy miałyby ubaw na całego - Gej Club R22! Nie i nie. Niech idzie do postępowych lig zachodnich (holenderska) a nas omija z daleka
IMHO może grać w naszej lidze. W Amice, Legii albo Cracovii
Byle nie u nas.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując