Wracam z pracy, wchodzę na forum a tu news - pedał w Wiśle. Nosz ****a, dajcie spokój to dopiero będzie wstyd - na derbach parchy miałyby ubaw na całego - Gej Club R22! Nie i nie. Niech idzie do postępowych lig zachodnich (holenderska) a nas omija z daleka
