Wyświetl pojedynczy post
mlynek
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23422
Stary 24.05.2010, 17:53
Proud napisał(a):Wyświetl post
tak abstrahując od tematu polityki i pedalstwa.

niesamowity zbieg okoliczności, we dwóch macie podobne nick'i i tą samą datę rejestracji



a co do tematu, nie chciałbym gościa o podejrzanej orientacji w Wiśle.
Królik bystrzak z ciebie bo to są moje 2 konta tylko nie mogłem się kiedyś na 1 zalogować to założyłem 2 i z niego korzystam wiec na to z kieliszkiem wszedłem przypadkiem i się zorientowałem po napisaniu postu że nie na tym jestem co powinienem
Odpowiedz cytując