Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mlynek
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
23422
24.05.2010, 17:53
Proud
napisał(a):
tak abstrahując od tematu polityki i pedalstwa.
niesamowity zbieg okoliczności, we dwóch macie podobne nick'i i tą samą datę rejestracji
a co do tematu, nie chciałbym gościa o podejrzanej orientacji w Wiśle.
Królik bystrzak z ciebie
bo to są moje 2 konta tylko nie mogłem się kiedyś na 1 zalogować to założyłem 2 i z niego korzystam wiec na to z kieliszkiem wszedłem przypadkiem i się zorientowałem po napisaniu postu że nie na tym jestem co powinienem
mlynek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mlynek
Znajdź inne posty napisane przez mlynek