to jest temat polityka transferowa, a nie preferencje seksualne potencjalnych kandydatow do gry w Wiśle.
Chcialbym tylko zobaczyc zdjęcia niektorych osob ktore sie tutaj wypowiadają z imprez i jak są pijane. Kazdy wie ze rozne rzeczy sie robi a potem nawet tego nie pamieta

, wiec proponowalbym zostawic to w spokoju, bo gosc i tak pewnie sie u nas nie zjawi.