Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23418
Stary 24.05.2010, 17:31
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
W ogóle nie wiemy czy ten typ przejdzie do Wisły czy to tylko plotki ... a napina jest na kilka stron
Właśnie, znając życie to nasi działacze dzisiaj dowiedzieli się o istnieniu takiego zawodnika a już zdążono u nas zrobić z niego geja. Myślę że jeżeli rzeczywiście by tak było to w Bułgarii też by nie miał łatwego życia. Ale sensacja jest, dyskutować jest o czym i nieważne ile w tym prawdy. Łatwo jest komuś narobić koło tyłka ale ewentualnie przeprosić póxniej nie będzie komu.
Odpowiedz cytując