polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Kto kogo jak i z kim - to mnie nie obchodzi. Czy ktoś się tutaj rozwodził, czy Marcelo jest zwolennikiem miłości oralnej, albo czy Brożek bierze żonę na hiszpana? Kogo to obchodzi?
|
Mnie obchodzi.
Nie przesadzajcie, jako pedał miałby przerąbane na każdym stadionie w Polsce. Brakuje tylko, by na Legię chodzili chinczycy, a do nas pedały. Taki news w naszym kraju od razu spycha kolesia w niebyt, nie mylić z odbytem.