Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2134
Stary 24.05.2010, 17:20
FraMat napisał(a):Wyświetl post
niewielkim? Z tego, co słyszałem to jest około 5 mln rocznie za reklamę. Ale nie pogniewam się jak ktoś mnie poprawi
Czyli mniej niż 20 % budżetu.
A jak na koszulkach były loga innych firm, to dawał jeszcze mniej.
Odpowiedz cytując