Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3937
Stary 24.05.2010, 17:18
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Skorża będzie prowadził Legię, więc odpada. Poza tym nie sądzę, aby upadł tak nisko, by prowadzić KSC.

Że Lenczyk odejdzie było do przewidzenia, szkoda tylko, że w moich oczach spadł do poziomu dna.
Ale co to ma znaczyć? Prowadzenie Legii to upadek? Nie wydaje mi się. Kochamy Wisłę, kibicujemy Wiśle, ale Legia sportowo, organizacyjnie niczym nam nie ustępuje, a za najlepszych czasów doping na Łazienkowskich był godny podziwu.
Odpowiedz cytując