Maćko napisał(a):

Skorża będzie prowadził Legię, więc odpada. Poza tym nie sądzę, aby upadł tak nisko, by prowadzić KSC.
Że Lenczyk odejdzie było do przewidzenia, szkoda tylko, że w moich oczach spadł do poziomu dna.
|
Ale co to ma znaczyć? Prowadzenie Legii to upadek? Nie wydaje mi się. Kochamy Wisłę, kibicujemy Wiśle, ale Legia sportowo, organizacyjnie niczym nam nie ustępuje, a za najlepszych czasów doping na Łazienkowskich był godny podziwu.