Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23411
Stary 24.05.2010, 16:53
Wracając jeszcze do klauzuli Marcelo chyba faktycznie jest to 2 mil USD (około 1,6 mil euro) chodź byłem prawie pewny ze na początku jak przychodził była mowa o 1 mil USD. Klauzula tej wysokości była podstawowym warunkiem ze Marcelo wybrał Wisłę a nie inny klub. Co do tego ze każdy może ko kupić za taką kasę to oczywiście, że tak jednak na to musi się zgodzić Marcelo, a przynajmniej na razie on trzyma stronę Wisły jednak jak długo to potrwa? Co do tego bramkarza to widziałem różne fotki i taka fotka to dla mnie nic nadzwyczajnego i nie świadczy o tym, że ktoś jest gejem, opamiętajcie się, kolesie na libacji robili sobie jaja. Też byłem światkiem jak Kupel dał buziaka innemu kumplowi, ale czy to świadczy ze jest homo? Większej bzdury nie słyszałem, jeśli opieracie swoje osądy po jednej fotce to żal mi was.

Ps. we Włoszech czy Portugalii wielu FACETÓW wita sie dając sobie buziaka w policzek to też od razu geje? Żałosne te wasze wypowiedzi
ps2 Żeby nie było mam Żone i dwie córeczki
Ostatnio edytowane przez blackluk : 24.05.2010 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując