Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
..DRAGON..
Banita
Od: 06.2004
Skąd: 19 lat na R22
Offline
#
23410
24.05.2010, 16:50
Nosz kurna jeszcze nam pedała brakuje w naszym cyrku!!!
..DRAGON..
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez ..DRAGON..