|
Filipiak wywalił Oresta gdyż ten, powiedział ze potrzebuje obronców kupic, a profesor na to ze przeciez ma najlepsza pare stoperów w Polsce, Polczaka i Wasiluka. Lenczyk nie podzielił zdania własciciela
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|