mlynek0 napisał(a):

NIE no tu już cie poniosło z tym materiałem
|
mlynek napisał(a):

o mamo skąd wy takie materiały wynajdujecie jak ten teledysk chyba za dużo wolnego czasu niektórzy maja
|
tak abstrahując od tematu polityki i pedalstwa.
niesamowity zbieg okoliczności, we dwóch macie podobne nick'i i tą samą datę rejestracji
a co do tematu, nie chciałbym gościa o podejrzanej orientacji w Wiśle.