Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23408
Stary 24.05.2010, 16:38
mlynek0 napisał(a):Wyświetl post
NIE no tu już cie poniosło z tym materiałem
mlynek napisał(a):Wyświetl post
o mamo skąd wy takie materiały wynajdujecie jak ten teledysk chyba za dużo wolnego czasu niektórzy maja
tak abstrahując od tematu polityki i pedalstwa.

niesamowity zbieg okoliczności, we dwóch macie podobne nick'i i tą samą datę rejestracji



a co do tematu, nie chciałbym gościa o podejrzanej orientacji w Wiśle.
Odpowiedz cytując