Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23407
Stary 24.05.2010, 16:36
Tyle nowych wiadomości - myślę sobie ,sprzedali kogoś , może kupili...a tu debata się wywiązała - filmiki, pojedynki słowne, obrazy
Pomijam już fakt że na pewno się nim 'interesujemy'

A co do jego bejowości - ja tam widzę że koleś lubi nieźle chlapnąć i ma bardzo 'ciekawe' poczucie humoru.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując