Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23394
Stary 24.05.2010, 16:01
On pewnie i tak nie przyjdzie do nas a to że jest gejem to może tylko prasowe plotki. Przecież ostatnio też pojawiło się zdjęcie z dwoma piłkarzami Barcelony i duża grupa ludzi okrzyknęła ich pedziami. Być może on jest hetero a ta fotka została zrobiona na jaja po paru głębszych . Jednak uważam że do Wisły powinni być ściągani piłkarze odpowiadający nie tylko poziomem sportowym ale również charakterem.
Odpowiedz cytując