|
On pewnie i tak nie przyjdzie do nas a to że jest gejem to może tylko prasowe plotki. Przecież ostatnio też pojawiło się zdjęcie z dwoma piłkarzami Barcelony i duża grupa ludzi okrzyknęła ich pedziami. Być może on jest hetero a ta fotka została zrobiona na jaja po paru głębszych . Jednak uważam że do Wisły powinni być ściągani piłkarze odpowiadający nie tylko poziomem sportowym ale również charakterem.
|