|
Jeszcze tego brakowało, żeby "kibice" wyzywali się od "homofobów", kiedy idzie o pedała. Noż ****a mać, nic mnie już chyba nie zaskoczy. Jeśli nie przemawia do Was fakt, że ciota "jedynie całusa i tyle" dostaje/ daje koledze, to niech do Was przemówi to, co zrobią z nim psychicznie kibice drużyn przeciwnych Wiśle, jeśli on miałby u nas grać. Albo co zrobią kibice Wisły, którzy są, dzięki Bogu, mniej "zachodni, nowocześni i europejscy", niż kilku z forumowiczów. "Jeśli jego zatrudnienie da korzyść spółce" no nie wierzę po prostu, że można tak myśleć.
s1mone- proszę Cię, zamknij się już, bo się rzygać chce.
|