Kordel_Walker napisał(a):

Szczerze powiedziawszy, jestem przeciw adoptowaniu dzieci przez pary homoseksualne w Polsce z jednego powodu. Takie dzieci nie miałyby życia, byłyby upodlane na każdym kroku przez rówieśników. Dzieci ludzi o takich poglądach jak Ty. Oglądnąłem ten film co zlinkowałeś pierwszy raz i naprawdę żal mi się zrobiło tego chłopca, bo widać w tej piosence, że jest to apel o to, żeby go traktowano normalnie.Jak widać nawet w Holandii słowo tolerancja nie do wszystkich się odnosi. I minie jeszcze duuużo czasu, zanim w Polsce się coś w tym zakresie zmieni (jeśli to w ogóle możliwe, patrząc na popularność takich rozgłośni jak Radio Maryja). Także dla adopcji dzieci przez pary homo w Polsce mówię stanowcze nie. Ale chyba zjechaliśmy z tematu.