Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23387
Stary 24.05.2010, 15:48
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Czyżby?

Wisła SSA to społka, która powinna przynosic dochód. Jeżeli sprowadzenie tego piłkarze wpłynie pozytywnie na działalność spółki, to ja nie mam nic przeciwko.
Nikt wam nie każe nosić koszulki z jego nazwiskiem, śpiewać pochwalnych pieśni na jego cześć, etc.
Czy uwazasz ze spedalenie(przepraszam za okreslenie) nam szatni i sprawienie ze te panienki jeszcze bardziej beda "panienkowate" to korzysc dla klubu?
Odpowiedz cytując