snyrting napisał(a):

Czyżby?
Wisła SSA to społka, która powinna przynosic dochód. Jeżeli sprowadzenie tego piłkarze wpłynie pozytywnie na działalność spółki, to ja nie mam nic przeciwko.
Nikt wam nie każe nosić koszulki z jego nazwiskiem, śpiewać pochwalnych pieśni na jego cześć, etc.
|
Czy uwazasz ze spedalenie(przepraszam za okreslenie) nam szatni i sprawienie ze te panienki jeszcze bardziej beda "panienkowate" to korzysc dla klubu?
