Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23383
Stary 24.05.2010, 15:44
Czyżby?

Wisła SSA to społka, która powinna przynosic dochód. Jeżeli sprowadzenie tego piłkarze wpłynie pozytywnie na działalność spółki, to ja nie mam nic przeciwko.
Nikt wam nie każe nosić koszulki z jego nazwiskiem, śpiewać pochwalnych pieśni na jego cześć, etc.
Powód: takie tam
Ostatnio edytowane przez snyrting : 24.05.2010 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując