|
Czyżby?
Wisła SSA to społka, która powinna przynosic dochód. Jeżeli sprowadzenie tego piłkarze wpłynie pozytywnie na działalność spółki, to ja nie mam nic przeciwko.
Nikt wam nie każe nosić koszulki z jego nazwiskiem, śpiewać pochwalnych pieśni na jego cześć, etc.
Powód: takie tam
Ostatnio edytowane przez snyrting : 24.05.2010 o godz. 15:47.
|